Archiwum kwiecień 2016

kwi 30 2016 Poprad Rytro - GKS Glinik Gorlice
Komentarze: 0
Druzyna Gospodarzy podejmowała u siebie zawodników z Gorlic
Pierwszy mecz zakończył sie wygrana 1;2 przy stadionie Sienkiewicza zawodników z Rytra
Glinik Gorlice przed tym spotkaniem zajmował 5 miejsce z 36 punktami natomiast zawodnicy Gospodarzy 30 punktów  9 lokata
Składy Glinik Gorlice
Bartłomiej Janik , Dawid Drąg , Marcin Szary , Wojciech Laskoś , Tomasz Rząca , Daniel Ogrodnik , Dawid Serafin , Damian Majcher , Mateusz Jabłczyk , Jakub Dziedzic , Damian WIlczkiewicz . Rezerwowi
Konrad Czechowicz
Dominik Martuszewski
Robert Cionek
Wojciech Pawełczak
Poprad Rytro :
Mateusz Długosz , Michał Pawlik , Ciężobka Grzegorz , Buk Adam , Ciężkowski Adam , Dziedzina Konrad Dziedzina Szymon , Pawlik Kamil Duda Maciej , Paczkajski Mateusz , Kysela David .

Wynik do przerwy 1;1
Pierwsza bramkę strzelili zawodnicy gospodarzy w 11 minucie strzelcem bramki Paczkajski Mateusz .
Wyrównująca bramkę dla gości strzelił Daniel Ogrodnik  po dośrodkowaniu ( asysta Damian Majcher )

55 minuta spotkania Gol dla drużyny gości strzelcem bramki Mateusz Jabłczyk tym razem asystował strzelec pierwszego gola czyli Daniel Ogrodnik
1;2 dla druzyny GKS Glinik Gorlice
72 minuta gol dla druzyny gospodarzy strzelcem bramki Tokarczyk Sebastian który pojawil sie w 62 minucie zmieniając Adama Buka
W 77 minucie na boisku pojawia sie Konrad Czechowicz który w tej samej minucie obejrzał Czerwona kartkę
78 minuta  na boisku pojawił się Dominik Martuszewski zmianiając Dawida Serafina
81 minuta W zamieszaniu przed bramką główka do bramki Glinika piłkę wbija Drag ( bramka samobójcza )
90 minuta cięzbożka Grzegorz ukarany czerwona kartka
90 + czerwona kartka ukarany Dawid Drąg
Spotkanie kończy się wygrała Gospodarzy 3;2  . Pod koniec spotkania obejrzelismy 3 czerwone kartki jedna dla graczy Rytra natomiast dwie dla piłkarzy z Gorlic
neos94 : :
kwi 29 2016 Połfinały Ligi Mistrzów

Połfinały Ligi Mistrzów rozgrywane we wtorek i w środe
Pierwsi swoj mecz rozgrywali zawodnicy
Manchesteru City z Realem Madryt

Mecz o którym pisało się wiele pojedynek Aguero z Cristiano Ronaldo  ale w tym meczu akurat Portugalczyk nie zagrał z powodu kontuzji

Mecz nie był takim widowiskiem jakiego wszyscy się spodziewali nie wiele akcji ani jednej bramki drużyna Manuella Pellegriniego nic takiego nie pokazała ze jest juz klasowa druzyna w europie .

Chciałbym napisać o tym meczu wiele ale moge jedynie napisać o dwoch sytuacjach które miał Real Madryt
Pierwsza miał po rzucie rożnym po dośrodkowaniu w idealnej sytuacji znalazł się Obrońca Realu ( Pepe ) który stanał oko w oko z Joe Hartem ale nie zdołał umieścić piłki w siatke i nadal był Remis
Obydwie druzyny miały nie wiele strzałow na bramke druzyna gospodarzy 4 strzały z tego 2 celne natomiast druzyna Gości 9 strzałow z tego 4 celne
Dużo było walki Fauli 18 do 11
Druga sytuacja  to była poprzeczka po strzale zawodnika Realu

Widać było ze bez Cristiano Ronaldo to nie ta sama druzyna która tak wiele bramek w tym sezonie zdobywała

Drugi Półfinał to był Mecz Atletico Madryt - Bayern Monachium

Od początku tego spotkania było widać ze druzyna Gości bedzie częściej przy piłce a gracze z madrytu beda nastawienie na kontrataki

Juz w 11 minucie to genialnej indywidualnej akcji Saula padł gol dla druzyny gospodarzy
pomocnik Atletico minał zawodników Bayernu niczym pachołki umieszczając piłke w siatce obok bezradnego Neuera
To był bardzo dobry wynik dla druzyny Diego Simeone przed rewanzowym starciem
Druzyna z Monachium nie poddawała sie o czym może swiadczyc posiadanie piłki w meczu 75 % dla druzyny Gości a tylko 25 mieli ją gracze z Atletico
17 strzałow w tym 9 celnych druzyny Pepa Guardioli natomiast gracze z Madrytu tylko 7 i w tym 5 celnych
Ale statystyki nie grają tylko zawodnicy a w szczególności obrońcy Atletico świetnie spisując się odłaczając zupełnie z gry Roberta Lewandowskiego a także świetnie broniący Jan Oblak
Drużyna Gości nie poddawała się po strzale Alaby mogli doprowadzić do wyrównania ale bramka Atletico była jak zaczarowana w tym meczu i piłka odbiła się od poprzeczki .
Widać było w tym meczu ze Diego Simeone ustawił bardzo dobrze zawodników w obronie wiedzał ze Bayern gra w podobnym stylu jak Barcelona która w poprzedniej rundzie wyrzucił z rozgrywek i umiał także powstrzymać nie widocznego Lewandowskiego Mullera który zaczął na ławce ( w 70 minucie pojawił się na boisku )
Comana , Coste , Riberiego .

Rewanżowe spotkania zapowiadają sie pasjonująco moimi Faworytami są zawodnicy z Madrytu i sądze ze bedzię powtórka finału Ligi mistrzów z roku 2014 ale tym razem zawodnicy z Atletico go wygrają

neos94 : :
kwi 24 2016 GKS Glinik Gorlice - Bocheński KS

Kolejny mecz u siebie . Druzyna Glinika Gorlice podejmowała wicelidera 4 ligi wschodniej Bocheński KS w pierwszym meczu tych druzyn druzyna z Bochni wygrała łatwo u siebie 4;1

Harwat Przemysław, Drąg Dawid, Szary Marcin, Rząca Tomasz, Serafin Dawid, Majcher Damian, Piotr Stępkowicz, Krystian Baran, Jabłczyk Mateusz (81' Dominik Martuszewski), Wilczkiewicz Damian, Jakub Dziedzic.

Druzyna Gospodarzy w kolejne sobotnie popołudnie podeszła do meczu bardzo spokojnie nie narzucała swojego tępa ( w środe rozegrała mecz z druzyna Barciczanki u siebie 1:1 ) . Druzyna Bochni zaczeła bardzo wysoko stwarzała sytuacje do minuty 12 druzyna gości było więcej przy piłke natomiast druzyna glinika starała sie jedynie ich zatrzymywać .
Pierwsz grożna sytuacje miała druzyna Gości
19 minuta wrzutka z wolnego ale pewnie broni Harwart

20 minuta z prawej strony idealna wrzuta na nogę napastnika Bochni , ale za słaby strzał dla bramkarza gospodarzy i pewnie po raz kolejny broni a Glinik dalej cofniety

Przez pierwsze 20-30 minut druzyna Gospodarzy próbowała stworzyć zagrozenie z Kontrataku sporadynie próbowali to zrobić z prawej lub lewej strony ale pewnie ustawienie obrońcy Bochni którzy wybijali piłki z pola karnego .

Druzyna Glinika Gorlice próbowała uruchomić napastnika ale pomocnicy zle rozgrywali piłki wiele strat głupich zagrań nie przemyślanych po których piłka trafiała pod nogi zawodników Gości .

30 minuta kontratak Glinika z lewej strony Wilczkiewicza ale obrońca Bochni wybija piłkę na rzut rożny . Po słabym dośrodkowaniu zbyt słabym piłke ustawieni w polu karnym oddalaja piłke od swojej bramki .

33 minuta groźny strzał Kuby Dziedzica z prawej strony ale minimalnie obok słupka Bochnia cofnieta do obrony .

Początek meczu drużyna Bochni przeważala potem już tak nie było Glinik stwarzał okazję.

44 minuta strzal Wilczkiewicza z pola karnego ale piłka przeleciała nad poprzeczką

Pierwsza połowa po pare akcji z jednej i drugiej strony kończy sie bezbramkowym remisem

Drugą połowe lepiej zaczeli Gospodarze
48 minuta strzał lewa noga Jakuba dziedzica ale piłka przeleciała obok bramki

60 minuta strzał Krystiana Barana po ziemi ale nie mógł zagrozić bramkarzowi ponieważ był zbyt słaby

71 minuta za faul drugą żółtą kartke otrzymuje Marcin szary druzyna Glinika od tej pory grała w dziesiątke

79 minuta strzał za pola karnego zawodnika Bochni ale daleko od bramki widać było ze druzyna gości podeszła wyżej grała jednego zawodnika więcej było im łatwiej stwarzać sytuacje

Kolejna sytuacja druzyny gości w 82 minucie kolejna próba za pola karnego ale kolejna nie udana piłka poleciała daleko od bramki

85 minuta poprzeczka po strzale za polem karnym zawodnika z Bochni . Glinik cofniety ciężko było im wyjść za swoja połowe i stworzyć jakaś sytuacje

Pierwszego Gola w tym spotkaniu obejrzeliśmy w 87 minucie spotkania . Strzelcem bramki Kaczmarczyk który strzałem z pola karnego umieścił piłke obok bezradnego bramkarza Gospodarzy Przemysława Harwarta i było 0;1 dla gości

W 89 minucie spotkania drugą zółtą kartka został ukarany Krystian Baran ...
91 minuta spotkania ostatnią szanse na wyrównanie miał Wilczkiewicz ale po jego strzale piłka minimalnie mineła bramke i nie doprawdził do wyrównania

Mecz zakończył sie przegraną pierwsza na wiosnne druzyny Gospodarzy którzy kończyli gre w 9 po dwóch kartka czerwonych
Kolejny mecz zawodnicy Glinika Gorlice rozegraja w środe z druzyna 3 ligowa.
Do Gorlic przyjedzie drużyna 3 ligowa Podhale Nowy targ
Będzie to połfinał Pucharu Polski

neos94 : :
kwi 20 2016 GKS Glinik Gorlice - LKS Barciczanka Barcice...

Drużyna GKS Glinik Gorlice wystąpiła w składzie:
Harwat Przemysław, Drąg Dawid, Rąpała Przemysław, Majcher Damian, Ogrodnik Daniel, Serafin Dawid, Krystian Baran, Stępkowicz Piotr, Dziedzic Jakub, Wilczkiewicz Damian, Jabłczyk Mateusz.

Drużyna Glinika Gorlice podejmowała u siebie Barciczanke Barcice w pierwszym meczu było 0;2 dla Gorliczan . Drużyna gospodarzy przystąpiła do spotkania w oslabionym składzie brakowało za kartki Rzący a także w środku pola Wojtka Laskośia
. Pierwsza połowa spotkania to była połowa walki bez goli nie wiele sytuacji strzałów, dobrze linia obrony zarządzał Dawid Drąg który czyścił niemal wszystko także próbował rozgrywać od tył
Dobra pracę w bramce wykonywał Przemysław Harwart ratując druzyne gospodarzy parokrotnie przed utratą bramki .W to środowe popołudnie kibice mogli jedynie oczekiwać że druga połowa będzie lepsza
Drugą połowe lepiej rozpoczeli Gospodarze wiedzieli ze jeśli nie bedzie akcji pod bramka druzyny gości to nie będą mogli co myślec o wygraniu spotkania
Pierwsze Gola zobaczyliśmy w 52 minucie meczu idealną piłke zagraną od Krystiana Barana wykorzystał Jakub Dziedzic z lewego skrzydła i było 1;0 dla Gospodarzy
Niestety druzyna Glinika po zdobyciu bramki cofneła się i akcje grożne zaczeli przeprowadzać gracze Barciczanki
W 68 minucie meczu po zamieszaniu w polu karnym Tokarczyk umieścił piłke w siatke obok bezradnego bramkarza (1;1)
W 73 minucie meczu Druzyna gości przeprowadziła kolejna grożna akcje ale po strzale piłka odbiła się tylko od słupka ale był także przy tym spalony
77 minuta meczu idealne dośrodkowanie z rzutu rożnego Damiana Majchera najwyżej wyskoczył Napastnik Gorliczan ale piłka przeleciała nie znacznie nad bramką
83 minuta meczu identyczna sytuacja jak w 77 minucie meczu najwyżej do piłki wyszedł Jabłczyk i nieznacznie piłka przeleciała nad bramką
Do końca spotkania przeważała druzyna Gości
Następny mecz Gorliczanie rozegrają z druzyna
Bocheński KS wiceliderem tabeli 4 ligi wschodniej . Wynik pierwszego meczu to 4;1 dla druzyny z Bochnii