Archiwum 23 marca 2017

mar 23 2017 Polska - Włochy U21
Komentarze: 0

Na dzisiejszą relacje z meczu wybrałem mecz naszej reprezetancji do lat U21 czyli mecz towarzyski Polska - Włochy przygotowujący oba zespoły do czerwcowych Mistrzostwach Europy rozgrywanych w naszym kraju
Mecz rozgrywany w krakowie przy ulicy kałuży na stadionie Cracovii
Pierwszą połowa to ataki obydwu drużyna widać było ze każdej reprezetancji zależy na tym żeby jak najlepiej się zaprezentować na boisku
W 29 minucie meczu obejrzeliśmy pierwszą bramkę niestety zdobytą przez zawodników reprezetancji włoch a dokładnie przez Lorenzo Pellegrini zawodnika drużyny Seria A Sassuolo który w bieżacym sezonie gra w podstawowym składzie . Rozegrał 23 meczew których strzelił 5 bramek a to jest zawodnik 20 letni rocznik 1996 ...
W 42 minucie meczu po składnej akcji Polskiego zespołu i podaniu Bartosza kapustki do Dawid Kowanckiego pada wyrównujący gol
Bartek Kapustka zawodnik Mistrza Anglii Leicester który grywa jedynie w zespole U23 3 mecze dwie bramki
Dawid Kowancki zawodnik Lecha Pożnań rocznik 97 w bieżącym sezonie 19 meczy i 9 bramek
Pierwsza połowa wyrównan mecz walki
Druga połowa zaczeła się lepiej dla Włochów bo juz w 49 minucie Marco Benassi strzałem z 30 metrów pokonuję naszego bramkarze i przegrywamy 1:2
Marco Benassi zawodnik torino 25 występów w obecnym sezonie i 5 bramek 22 letni zawodnik
Polacy wyszli ospali na druga połowe do 60 minuty to grali zawodnicy z Włoch a Polacy jedynie biegali za nimi
W 62 minucie meczu Rzut karny dla Gości .
Do piłki podchodzi Alberto Cerri Napastnik Pescary ale strzałem z 11 metrów trafia jedynie w słupek  ( Alberto Cerri 9 meczy w obecnym sezonie 2 bramki )
Druga połowa nie była taka jak pierwsza mniej akcji bramkowych ze strony gospodarzy niestety wyszły umiejętności którym brakuje jeszcze zawodniką z reprezetancji polski i było widać akurat w tej połowie ze to Włosi są zespołem lepszym i maja lepszych zawodników
Polacy przegrywają 1:2 z reprezetancja Włoch